Spacious Comfy Room in Cozy Classy Duplex

  • Darmowe Wi-Fi w miejscach publicznych
  • Klimatyzacja
  • Zakaz wprowadzania zwierząt

Ulokowany w dzielnicy Brooklyn Spacious Comfy Room in Cozy Classy Duplex Nowy Jork oferuje zakwaterowanie 6 km od takich atrakcji kulturalnych, jak Muzeum Brooklyn Museum. Apartament oferuje Wi-Fi w miejscach publicznych.

Obiekt noclegowy oferuje jadalnię i patio z telewizją satelitarną, a także takie udogodnienia jak żelazko z deską do prasowania i klimatyzacja. Oprócz biurka, elementy wnętrza obejmują również dźwiękoszczelne okna. Apartament oferuje oddzielną toaletę i prysznic. Ponadto dostępne są suszarka do włosów i ręczniki.

W Spacious Comfy Room in Cozy Classy Duplex znajduje się wyposażony aneks kuchenny z czajnikami elektrycznymi, lodówką i piekarnikiem, a także urządzenie do parzenia kawy/herbaty.

Canarsie Park leży w odległości jedynie 14 min pieszo, a Fresh Creek Nature Preserve - prawie 25 min pieszo od tego apartamentu. Obiekt oferuje dogodną lokalizację: Zion Church Of The Truth jest w mniej niż 450 metrach. 7 km od Spacious Comfy Room in Cozy Classy Duplex znajduje się Muzeum dla dzieci Brooklyn. Ten apartament leży w małej odległości od najbliższego przystanku autobusowego Flatlands Avenue & East 84th Street.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near Spacious Comfy Room in Cozy Classy Duplex Nowy Jork
Private Studio Suite With Separate Entrance & Backyard, Quiet Brooklyn Stay
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Private Studio Suite With Separate Entrance & Backyard, Quiet Brooklyn Stay

8.7
Świetny 50 opinii
1.2 km od nieruchomości
USD 157 USD 141
za noc
Wonderful Getaway In Canarsie Brooklyn With Parking
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Wonderful Getaway In Canarsie Brooklyn With Parking

1.2 km od nieruchomości
USD 342 USD 308
za noc
Zen Retreat
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Zen Retreat

1.6 km od nieruchomości
USD 137 USD 123
za noc
    Jak dojechać do hotelu

    Lotniska

    Lotnisko Johna F. Kennedy’ego
    17 km

    Stacje kolejowe

    Atlantic Avenue
    4,4 km

    Udogodnienia

    Internet

    • Darmowe Wi-Fi w miejscach publicznych

    Opcje parkingowe

    • Parking

    Usługi w zakresie nieruchomości

    • Sejf depozytowy
    • Indywidualne zameldowanie/ wymeldowanie
    • Ochrona całodobowa

    W kuchni

    • Wspólna kuchnia
    • Czajnik
    • Przybory kuchenne

    Odpoczynek

    • Słoneczny taras
    • Ogród

    W pokojach

    • Klimatyzacja
    • Ogrzewanie
    • Pokoje dźwiękoszczelne
    • Patio
    • Meble ogrodowe
    • Herbata i kawa
    • Stół
    • Prasowanie

    W łazience

    • Bezpłatny zestaw kosmetyków

    Urządzenia

    • Telewizor LCD

    Dostępne na miejscu

    • Całkowity zakaz palenia
    • Czujniki dymu
    • Gaśnice

    Zwierzęta

    • Zakaz wprowadzania zwierząt !

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 16:00 do 23:00
    Wyjazd: do 11:00
    Numer licencjiOSE-STRREG-0001036
    Często Zadawane Pytania
    • ❓
      Czy Spacious Comfy Room in Cozy Classy Duplex oferuje bezpłatne Wi-Fi?
      Spacious Comfy Room in Cozy Classy Duplex oferuje Wi-Fi za darmo.
    • ❓
      Jakie udogodnienia są dostępne w pokojach w Spacious Comfy Room in Cozy Classy Duplex?
      Spacious Comfy Room in Cozy Classy Duplex wyposażony jest w udogodnienia multimedialne, takie jak telewizja satelitarna, a także sejf osobisty.
    • ❓
      Czy Spacious Comfy Room in Cozy Classy Duplex akceptuje zwierzęta?
      Niestety Spacious Comfy Room in Cozy Classy Duplex nie jest przyjazny zwierzętom.
    • ❓
      Czy apartament posiada kuchnię?
      W tym apartamencie goście mogą korzystać z wyposażonego aneksu kuchennego wyposażonej w czajnik elektryczny, lodówkę i piekarnik.

    Lokalizacja

    Map
    W pobliżu

    Lotniska

    Lotnisko Johna F. Kennedy’ego
    17 km

    Stacje kolejowe

    Atlantic Avenue
    4,4 km

    Punkty orientacyjne

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    Spacious Comfy Room in Cozy Classy Duplex Nowy Jork

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij